Fırsatlar dünyamıza HOŞGELDİNİZ!

Denİzyolu Taşımalar

Polsped Lojistik’den Kıtalararası Akılcı Lojistik Çözümler Dünya ticaretinin % 80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde Polsped Lojistik, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar, geniş acente ağı ve sahip olduğu FIATA, ITCO, UTIKAD üyelikleriyle dünya genelinde birçok müşteriye kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.

Dünyanın Her Yerinde Kapıya Teslim, Gümrükleme ve Dağıtım Servisi
Mevcut partnerlik anlaşmaları ve üyesi olduğu HTFN ve Conqueror global acenta ağları sayesinde Polsped Lojistik dünyanın her yerinde kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi sunabilmektedir.

Polsped Lojistik aynı zamanda sahip olduğu NVOCC belgesi ile Amerika Birleşik Devletleri bağlantılı deniz taşıma faaliyetlerine son kapı teslimler de dahil olmak üzere başka lisanslı bir firmaya ihtiyaç duymadan kendi taşıma senedini basabilmekte ve navlun kontrat anlaşmaları yapmaktadır.

Denizde Üstün Hizmet ve Maliyet Avantajları
Polsped Lojistik’de Polsped Lojistik müşterilerin ürünlerinin taşınması sırasında her türlü kombinasyon olanaklarını planlayarak, konteyner bazında FCL ve LCL taşımalarını gerçekleştirdiği gibi, kara-deniz, deniz-hava, deniz-demiryolu gibi intermodal seçenekleriyle en ideal çözümü sağlamaktadır. Limandan limana, limandan kapıya, kapıdan kapıya taşımanın yanında, deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında LCL ürünlerin konsolide edilmesi, transit yükleme hizmeti ve cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Polsped Lojistik, tüm dünyada gemi acentalarıyla imzaladığı özel kontratlarla navlun alternatifleri yaratmakta ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

Konteyner Çeşitleri ve Flexi Tank
- 20′ Konteyner
- 40′ Konteyner
- 40′ High Cube Konteyner
- 20′ Open Top Konteyner

Sefer başına iki şoför uygulaması mevcuttur. Küçük hacimli araçlar ile tek müşterinin zaman hassasiyeti olan ürünlerinin taşındığı servis türüdür.
- 40′ Open Top Konteyner
- 20′ Flat Rack Konteyner
- 40′ Flat Rack Konteyner
- 20′ Reefer Konteyner
- ISO Tank
- Flexi Tank

Denizyolu Taşımacılık

Denizyolu Taşımacılık

Denizyolu Taşımacılık