HOޞGELDİNİZZ!

Hakkımızda

Firmamız hakkında bilmedikleriniz

POL-SPED olarak, ilgileneceğinizi umduğumuz Polonya, Slovakya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Yunanistan, Sırbistan, Bosna, Kosova, Makedonya – Litvanya – Letonya – Estonya – Finlandiya ya dönük taşımacılık hizmetlerimiz ile ilgili kısa bir bilgi vermekten mutluluk duymaktayız.

Firmamız Doğu Avrupa - Baltık Cumhuriyetleri - Balkan ülkeleri taşımalarında uzmanlaşmış olup; hedef pazarı bu bölgelerde yoğun ihracat / ithalatçılara en etkin hizmeti sunma misyonunu benimsemiştir.

Firmamızın her hafta Çarşamba, Cuma, Cumartesi günleri İstanbul’dan Polonya, Slovakya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Yunanistan, Sırbistan, Bosna, Kosova, Makedonya, Hırvatistan ve Slovenya ya parsiyel ihracat çıkışları ve yine her hafta Cuma günleri ithalat parsiyel ve komple çıkışlarımız bulunmaktadır. Parsiyel servislerimizin yanı sıra bu hatlarda komple taşımalarınızı da gerçekleştirmekteyiz. Yukarıda bahsi geçen ülkelerde 24 saat içinde toplama dağıtım ağımız bulunmaktadır.

Genç, dinamik ve tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı ifade eder, başarılı ve bol kazançlı günler dileriz.

2014 yılı itibariyle Polsped Transport ve Logistics, şu beş ana alanda faaliyet göstermektedir:
- Uluslararası, Konteyner, Komple ve Parsiyel Taşımacılık
- Denizyolu ve Demiryolu Taşımacılık
- Havayolu Kargo Taşımacılığı
- Depolama ve stok yönetimi Hizmeti